Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     SCM     KONTAKTY     PARTNEŘI     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
POSLEDNÍ TURNAJ U7
16.09.2019

15.9. zakončili hráči kategorie U7 celosezónní snažení v přeboru Severozápad.

Po celý rok se scházeli se soupeři této soutěže jako Piranhas Beroun, Tempo Titans, Eagles Praha nebo Beavers Chomutov ve vzájemných utkáních. Miners se podařilo vždy postavit dokonce dva týmy a stejně tak v posledním turnaji sezony. Na Eagles se sešlo 10 týmů a opravdu bylo nabito. Hrálo se na 2 skupiny.

Miners Green obsadili ve své skupině 4. místo, Miners Black dokonce ve své skupině 2. místo, když se hráčům podařilo porazit všechny výše zmíněné týmy kromě Tempa. Měli jsme radost, že jsem viděli mnoho krásných baseballových situací jako chycené lufty, auty na trojce, na dvojce i skvělé chyty i příhozy na jedničku. 

Všem spokojeně cinkaly medaile na krku,naposledy jsme si to společně užili ,bylo krásné počasí a příští rok se na to již v jiném obsazení vrhneme znovu.

 

Děti v letošním roce udělaly opět kus práce. Některé postoupí do zimní sezony do kategorie U8, část však zůstává a budou tvořit zkušenou základnu pro nováčky U7. Samozřejmě, že máme co pilovat, přes zimu v tělocvičně rozhodně nebudeme zahálet a doufáme, že příští rok na jaře se v přeboru dokážeme předvést ve skvělé formě. 

Hráčům,kteří postupují do vyšší kategorie přejeme hodně sportovních úspěchů a rodičům děkujeme za spolupráci.