Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     KALENDÁŘ     ODKAZY     KE STAŽENÍ
TÝMY

Do sezóny 2018 vstupuje klub Miners Kladno se 7 týmy! Pět týmů je mládežnických a dva dospělé - ženy a muži. V mládežnických kategorií a u kategorie žen došlo ke změně trenérského vedení, které doufejme přinese lepší výsledky. Před sezónou 2017 se také rozběhl projekt z hlavy Petra Barocha - tréninkové centrum Miners - jehož hráči mají nadstandardní trénink s individuálním přístupem. 

 

 

Od roku 2010 se snažíme naši základnu členů stále rozšiřovat, což se nám daří. V roce 2014 vznikly 3 nové týmy - 2 přípravky (U7 a U9) pro nejmenší. V roce 2017 jsme založili tým žákyň a kadetek pro holky 10 - 16 let. Od přípravky projdou hráči týmy žáků, ml. kadetů a st. kadetů. Do týmu st. kadetů a juniorek se děti děla chlapce a dívky. Dle pravidel smí být družstva smíšená do věku 13ti let.

Do sezóny 2015 se nám podařilo obnovit také další tým - muže! V loňské sezóně 2016 se ženy v celonárodní lize umístily na třetím místě a v roce 2017 se probojovaly do vyšší ligy - 2. ČSLŽ!