Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Muži

ročníky: 2000 a starší

tréninky: každé PO a PÁ 18:00 - 19:30 (hřiště Rozdělov)

příspěvky: 5.000Kč/šk.rok (každý nový člen získá po zaplacení plné částky týmové triko)

trenéři: 

Aleš Nepomucký (hráč týmu mužů Miners Kladno a extraligového týmu Tempo Titans Praha, III.trenérská třída licence Rookie)

Petr Baroch (hráč extraligového týmu Tempo Titans Praha, II.trenérská třída licence Instructor, asistent hl. trenéra v reprezentaci mužů)

 

 

Do sezóny 2015 vstoupili muži složeni převážně z bývalých hráčů, kteří v roce 2004 skončili kvůli přestavbě baseballového hřiště u 4.ZŠ.

V sezóně 2018 jsou naši chlapi přihlášeni do Regionálního přeboru mužů Severozápad a do Českého baseballového poháru - přijďte je podpořit na hřiště v Rozdělově!

 


Rozpis zápasů
Datum Čas Domácí Hosté Skóre Místo Zápas
04.04. 17:00 Kotlářka Praha B Miners Kladno 4:10 Kotlářka SZM
11.04. 17:00 Miners Kladno Old Boys 2:9 Kladno SZM
15.04. 14:00 Miners Kladno Eagles Praha 4:16 Kladno ČBP
18.04. 17:00 Miners Kladno Tempo Titans B 14:13 Kladno SZM
25.04. 17:30 Fulleros Miners Kladno 15:11 Eagles SZM
09.05. 17:30 Miners Kladno Céčko Praha 8:14 Kladno SZM
16.05. 18:00 Miners Kladno Red Crayfish odlož. Kladno SZM
23.05. 18:00 Miners Kladno Kotlářka Praha B 2:12 Kladno SZM
06.06. 18:00 Tempo Titans B Miners Kladno 14:5 Tempo SZM
13.06. 18:00 Miners Kladno Fulleros 24:1 Kladno SZM
20.06. 18:00 Miners Kladno SaBaT Praha B 4:7 Kladno SZM
26.06. 18:30 Céčko Praha Miners Kladno :9 Tempo SZM
29.06. 18:00 SaBaT Praha B Miners Kladno 11:10 SaBaT SZM
02.07. 18:00 Red Crayfish Miners Kladno 8:15 Roudnice SZM
04.07. 18:00 Old Boys Miners Kladno 8:11 Eagles SZM

Soupiska
Denis Švarc
Denis Švarc
Ročník narození: 1991
Pozice: 1B, 3B
Pavel Černík
Pavel Černík
Ročník narození: 1978
Pozice: OF

Roman Badin
Roman Badin
Ročník narození:
Pozice: 1B, 3B
Petr Baroch
Petr Baroch
Ročník narození: 1982
Pozice: P, SS

Vojtěch Bečka
Vojtěch Bečka
Ročník narození: 1995
Pozice: 3B
Tomáš Goby
Tomáš Goby
Ročník narození: 1989
Pozice: 2B, OF

David Jaklin
David Jaklin
Ročník narození: 1987
Pozice: P
Vojtěch Janega
Vojtěch Janega
Ročník narození: 2002
Pozice:

Filip Kraus
Filip Kraus
Ročník narození: 2001
Pozice:
Alexandr Mandelíček
Alexandr Mandelíček
Ročník narození: 2001
Pozice:

Aleš  Nepomucký
Aleš Nepomucký
Ročník narození: 1990
Pozice: 3B
Marek Neufuss
Marek Neufuss
Ročník narození: 2001
Pozice:

Martin Posselt
Martin Posselt
Ročník narození: 1973
Pozice:
Vojtěch Svoboda
Vojtěch Svoboda
Ročník narození: 1999
Pozice:

Jakub Sobotka
Jakub Sobotka
Ročník narození: 1999
Pozice: SS, P
Zdeněk  Petráček
Zdeněk Petráček
Ročník narození:
Pozice: OF

Jan Sobotka
Jan Sobotka
Ročník narození: 2002
Pozice:
Adam Zajíček
Adam Zajíček
Ročník narození: 1999
Pozice: C, 1B

Patrik Schiefert
Patrik Schiefert
Ročník narození: 1999
Pozice:
Jakub Hořejší
Jakub Hořejší
Ročník narození: 2000
Pozice: P,OF

Milan Jizba
Milan Jizba
Ročník narození: 2001
Pozice: OF
Aleš Rak
Aleš Rak
Ročník narození: 2002
Pozice:

Martin Kučera
Martin Kučera
Ročník narození: 1974
Pozice: OF