Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
U5 - mini přípravka

ročníky:   2014 a 2015

tréninky:  každou středu od 16:00 do 17:00, hřiště 7.ZŠ (když bude ošklivo, trénink proběhne v tělocvičně 7.ZŠ)

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2018! První trénink nejmenších baseballistů a softballistek bude 19.září 2018 na hřišti u 7.ZŠ od 16:00 do 17:00hod. (pokud bude nepříznivé počasí, zatrénujeme si v tělocvične 7.ZŠ).

Pro bližší informace se obracejte na trenérku Martinu Barochovou - 739026342, barochova@minerskladno.cz 

Přijďte na velkou náborovou akci, která proběhne 14. a 15.září 2018 na hřišti v Rozdělově (za Billou) - zveme všechny! Zde si všechny děti vyzkouší baseballové dovednosti, jako házení na cíl, pálení, běh po metách, atd...nebude chybět ani skákací hrad! V pátek bude u nás na hřišti k vidění požární technika, policejní jednotka nebo zdravotní záchranná služba. Už se na vás všechny těší Miners tým!

příspěvky:  2.000Kč / šk.rok (každý nový člen získá po zaplacení plné částky týmové triko)

trenéři: Martina Barochová (hráčka týmu žen, III.trenérská třída licence Rookie)                        

   

Mini přípravka zahrnuje obecné motorické dovednosti - běhání, skákání, chytání, házení, míčové hry, atd. Posléze i zaměření na soft a baseball - odpal a běh po metách atd. 

Tréninky odstartují od měsíce října na hřišti u 7. ZŠ. V tréninku budou vždy 3 trenérky. Dětem mohou v tréninku pomáhat rodiče (pokud ještě děti nezvládnou být bez maminky a tatínka). Pro bližší informace se obracejte na trenérku Martinu Barochovou (barochova@minerskladno.cz)


Rozpis zápasů
Žádný zápas.

Soupiska
Žádný hráč není doposud na soupisce týmu