Miners Kladno
BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
U13 - mladší kadeti

ročníky:    2006 a 2007

tréninky:   každé PO a ST 17:30 - 19:00 hřiště Rozdělov

tréninky Listopad-Březen: PO 16:00 - 18:00, tělocvična 13. ZŠ (Pařížská)

                                           ČT 17:30 - 19:00, tělocvična 13. ZŠ (Pařížská)

příspěvky:  4.000Kč / šk.rok (každý nový člen získá po zaplacení plné částky týmové triko)

trenéři:

Petr Baroch (hráč týmu mužů a extraligového týmu Tempo Titans Praha, II.trenérská třída)

Jakub Sobotka (hráč týmu mužů a extraligového týmu Tempo Titans Praha, III. trenérská třída)

 


Mety se posouvají o pár metrů oproti metám v kategorii U11, také homerunový plot je vzdálenější. Hráči si začínají brát z met (nemusí stát před nadhozem na metě). Nadhazovači mají jistá omezení v počtu nadhozů na zápas z důvodů snížení zranění nadhazovací ruky.

V sezóně 2018 je tým mladších kadetů přihlášen do soutěže: Regionální přebor U13 Severozápad.

 


Rozpis zápasů
Datum Čas Domácí Hosté Skóre Místo Zápas
03.04. 17:00 SaBaT Praha Miners Kladno 9:2 SaBaT SZ13
10.04. 17:00 Kotlářka Praha B Miners Kladno 18:17 Kotlářka SZ13
17.04. 17:00 Miners Kladno SaBaT Praha 12:17 Kladno SZ13
29.04. 10:30 Baseball Plzeň Miners Kladno 7:24 Plzeň SZ13
29.04. 12:30 Miners Kladno Baseball Plzeň 14:3 Plzeň SZ13
02.05. 17:00 Miners Kladno Eagles Green 6:19 Kladno SZ13
08.05. 17:00 Miners Kladno Kotlářka Praha 9:16 Kladno SZ13
15.05. 17:00 Tempo Titans Miners Kladno 11:4 Tempo SZ13
29.05. 17:00 Miners Kladno Kotlářka Praha B 6:10 Kladno SZ13
12.06. 17:00 Kotlářka Praha Miners Kladno 17:8 Kotlářka SZ13
18.06. 17:00 Eagles White Miners Kladno 17:13 Eagles SZ13
21.06. 17:00 Eagles Green Miners Kladno 8:7 Eagles SZ13
25.06. 17:00 Miners Kladno Eagles White 10:15 Kladno SZ13
26.06. 17:00 Miners Kladno Tempo Titans 7:8 Kladno SZ13
08.09. 11:00 Miners Kladno Baseball Plzeň 12:5 Kladno SZ13
11.09. 17:00 Eagles White Miners Kladno 4:11 Krč SZ13
18.09. 17:00 SK Kotlářka Miners Kladno 10:4 Kotlářka - Dejvice SZ13
25.09. 17:00 Miners Kladno Eagles Green 5:17 Kladno SZ13
02.10. 17:00 Sabat Praha Miners Kladno 1:9 Sabat SZ13
08.10. 17:00 SK Kotlářka B Miners Kladno 9:8 Kotlářka - Dejvice SZ13
16.10. 17:00 Miners Kladno Tempo Praha 6:6 Kladno SZ13

Soupiska
Matěj Šedivý
Matěj Šedivý
Ročník narození: 2006
Pozice:
Filip Škubal
Filip Škubal
Ročník narození: 2006
Pozice:

Petr Jindřich Dušek
Petr Jindřich Dušek
Ročník narození: 2005
Pozice:
Lukáš Frolík
Lukáš Frolík
Ročník narození: 2005
Pozice:

Adam Karel Karas
Adam Karel Karas
Ročník narození: 2006
Pozice:
Adam Kraus
Adam Kraus
Ročník narození: 2005
Pozice:

Tomáš  Kroupa
Tomáš Kroupa
Ročník narození: 2006
Pozice:
Lukáš Loukota
Lukáš Loukota
Ročník narození: 2005
Pozice:

Albert Rous
Albert Rous
Ročník narození: 2006
Pozice:
Vít Alexandr Vašíček
Vít Alexandr Vašíček
Ročník narození: 2005
Pozice:

Vojtěch Brouček
Vojtěch Brouček
Ročník narození: 2005
Pozice:
Karel Podlešák
Karel Podlešák
Ročník narození: 2005
Pozice:

Jan Lorenc
Jan Lorenc
Ročník narození: 2006
Pozice:
Filip Kučera
Filip Kučera
Ročník narození: 2006
Pozice: P, SS

Mikuláš Borek
Mikuláš Borek
Ročník narození: 2005
Pozice: