HYMNA MINERS

Toto video vzniklo v roce 2015 se svolením skupiny KABÁT. Interiéry a exteriéry byly točeny v Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích. Kamery a výsledného klipu se chopil trenér Petr V. a jako režisér se osvědčil trenér Martin D.

Takže:
"Zabereme hej hou, jsme na to stavěný, futrujem uhlí a pojídáme brikety!"

Miners Kladno
464 sledující | 206 příspěvky
VÝSLEDKOVÝ SERVIS
pondělí 14. června 2021
Muži - Severozápadní přebor Mužů
Miners Kladno 6
Kotlářka Praha 13
neděle 13. června 2021
ČBP U15
Sabat Praha 18
Miners Kladno 8

Miners Kladno 13
Baseball Plzeň 9
ČBP U11
Miners Kladno 11
Eagles Praha 2

Miners Kladno 11
SK Kotlářka 6
sobota 12. června 2021
U8- Pohár ČSA
Joudrs Praha 12
Miners Kladno 20

Pasos 19
Miners Kladno 16

Miners Kladno 20
Merklín 13
U13 - Liga žákyň
Miners Kladno 7
Piranhas Beroun 8

Joudrs Praha 0
Miners Kladno 14
ČBP U15
Tempo Praha 16
Miners Kladno 3

Sokol Hluboká 9
Miners Kladno 8
ČBP U11
Miners Kladno 11
Sabat Praha 5

Miners Kladno 6
Sokol Hluboká 2
pátek 11. června 2021
ČBP U15
Miners Kladno 1
Eagles Praha 22
ČBP U11
Baseball Plzeň 0
Miners Kladno 25
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 3
Sabat Praha 14
pondělí 7. června 2021
U15 - Severozápadní přebor U15
Sabat Praha 5
Miners Kladno 16
neděle 6. června 2021
ČBP U10
Baseball Plzeň 6
Miners Kladno 5

Miners Kladno 9
Orli Choceň 12
sobota 5. června 2021
U9 - Rookie Ball
Miners Kladno 15
Painbusters Most 14

Miners Kladno 10
Tempo Praha 11

Miners Kladno 16
Eagles Praha 12

Miners Kladno 20
SC Merklín 5
ČBP U10
Miners Kladno 6
Blesk Jablonec 12

Piranhas Beroun 3
Miners Kladno 14

Miners Kladno 4
Tempo Praha 13
pátek 4. června 2021
U10 - Severozápadní přebor U10
Eagles B 14
Miners Kladno 10

Miners Kladno 3
Eagles B 2
U9 - Severozápadní přebor U9
Miners Kladno 15
Eagles Praha 0

Eagles Praha 11
Miners Kladno 10
úterý 1. června 2021
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 4
Eagles Praha Green 10
pondělí 31. května 2021
Muži - Severozápadní přebor Muži
Old Boys 24
Miners Kladno 23
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 3
Praotci Roudnice 5
U11 - Severozápadní přebor U11
Eagles Praha 5
Miners Kladno 16