MINERS KLADNO, z.s.
Sportovců 817
272 04 Kladno
IČO: 169 77 017
Bankovní spojení
2500879639/2010

Hřiště Rozdělov

Štechova 3182
272 01 Kladno

Hřiště 7. a 8. ZŠ Kladno

Vodárenská 2116
272 01 Kladno


Trenéři klubu

Jméno a příjmení Funkce Email Mobil Tr. třída / licence
U5 - mini přípravka
Marie Kašpárková head coach kasparkova@minerskladno.cz +420 733 474 640  
Máša Pelikánová asistent pelikanova@minerskladno.cz +420 776 011 254  
Sabina Bednářová asistent bednarova@minerskladno.cz +420 606 038 579  
U7 - přípravka
Kateřina Draxlerová head coach draxlerova@minerskladno.cz +420 604 657 059 III. třída licence Rookie
Radka Jakubová asistent jakubova@minerskladno.cz +420 737 272 813 III. třída licence Rookie
Petra Emingerová asistent emingerova@minerskladno.cz +420 733 161 129  
U9 - mladší žáci
Petr Vinš head coach vins@minerskladno.cz +420 604 103 343 III. třída licence Rookie
Jan Herget asistent herget@minerskladno.cz +420 603 439 479 III. třída licence Rookie
Aleš Rak asistent rak@minerskladno.cz +420 721 204 661  
U11 - žáci
Tomáš Kraus head coach kraus@minerskladno.cz +420 777 690 031 III. třída licence Rookie
Martin Kučera asistent kucera@minerskladno.cz +420 724 615 814 III. třída licence Rookie
Pavel Štilip asistent stilip@minerskladno.cz +420 604 422 744 III. třída licence Rookie
U13 - mladší kadeti
Petr Baroch head coach baroch@minerskladno.cz +420 736 682 453 II. třída
Jakub Posselt asistent j.posselt@minerskladno.cz +420 732 978 272 III. třída licence Rookie
U15 - kadeti
Aleš Nepomucký head coach nepomucky@minerskladno.cz +420 724 288 471 III. třída licence Rookie
Martin Posselt asistent posselt@minerskladno.cz +420 732 603 750 III. třída licence Rookie
Muži
Vojtěch Bečka head coach becka@minerskladno.cz +420 776 490 086 III. třída licence Rookie
U16 - kadetky
Martina Barochová head coach barochova@minerskladno.cz
+420 739 026 342  
Michaela Čurillová asistent curillova@minerskladno.cz +420 604 658 667 III. třída licence Rookie
Soňa Katonová asistent katonova@minerskladno.cz    
Ženy A
Alena Kadeřábková head coach kaderabkova@minerskladno.cz +420 731 271 472  
Ženy B
Milan Kotík head coach kotik@minerskladno.cz   II. třída
Atletický trenér
Karel Kuklík head coach kuklik@minerskladno.cz +420 722 470 911  

Vedení klubu

Jméno a příjmení Funkce Email Mobil
Petr Baroch prezident klubu baroch@minerskladno.cz +420 736 682 453
Radka Jakubová tajemník klubu jakubova@minerskladno.cz +420 731 544 047
Kateřina Draxlerová sportovní ředitelka draxlerova@minerskladno.cz +420 604 657 059
Martina Barochová technická vedoucí barochova@minerskladno.cz +420 739 026 342
Aleš Rak equipment manager rak@minerskladno.cz +420 721 204 661
Radek Zima hospodář klubu zimar@seznam.cz +420 773 114 496
Lenka Kosinová účetní lkosinova@seznam.cz  
Alena Kadeřábková předseda kontrolní komise kaderabkova@minerskladno.cz +420 731 271 472
Aleš Nepomucký člen kontrolní komise nepomucky@minerskladno.cz +420 724 288 471
David Jaklin člen kontrolní komise jaklin@minerskladno.cz +420 777 627 191