červen 2020

pondělí 1. června 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Eagles Praha 17
Miners Kladno 0
úterý 2. června 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 8
Tempo Praha 10
středa 3. června 2020
U5 - Severozápadní přebor U5
Miners Kladno 0
Eagles Praha 15

Miners Kladno 5
Tempo Praha 10
čtvrtek 4. června 2020
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 22
Eagles Praha B 2
sobota 6. června 2020
U8 -Severozápadní přebor U8
Eagles Praha 16
Miners Kladno 14

Miners Kladno 11
Eagles Praha 11
U9 - Severozápadní přebor U9
Eagles Praha 4
Miners Kladno 12

Miners Kladno 17
Eagles Praha 7
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 2
Sokol Hluboká 10

Sokol Hluboká 7
Miners Kladno 9
U15 - Severozápadní přebor U15
Baseball Plzeň 0
Miners Kladno 10

Miners Kladno 6
Baseball Plzeň 5
pondělí 8. června 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Tempo Praha 17
Miners Kladno 11
Kadetky - Pražský přebor
Miners Kladno 3
Eagles Praha 19
úterý 9. června 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
SK Kotlářka Praha 12
Miners Kladno 1
středa 10. června 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 3
Old Boys 4
čtvrtek 11. června 2020
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 14
Sabat Praha 1

Sabat Praha 5
Miners Kladno 8
neděle 14. června 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Fulleros de la Habana 13
Miners Kladno 11
pondělí 15. června 2020
Kadetky - Pražský přebor
Miners Kladno 4
Spektrum Praha 9
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 12
Kotlářka Praha B 4
úterý 16. června 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 13
Piranhas Beroun 7
středa 17. června 2020
Ženy B - Pražský přebor žen
Miners Kladno 7
Pikes 12
U5 - Severozápadní přebor U5
Miners Kladno 8
Eagles Praha 9

Tempo Praha 5
Miners Kladno 4
čtvrtek 18. června 2020
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 9
Tempo Praha 1
pondělí 22. června 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 9
Sabat Praha 18
úterý 23. června 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
Sabat Praha 16
Miners Kladno 6
čtvrtek 25. června 2020
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 2
Eagles Praha A 15
pondělí 29. června 2020
Muži - Severozápadní přebor Mužů
Miners Kladno 7
Tempo Praha 2
úterý 30. června 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 7
Eagles Praha 21

červenec 2020

středa 1. července 2020
U11 - Severozápadní přebor U11
Tempo Praha 9
Miners Kladno 3
pondělí 6. července 2020
Muži - Severozápadní přebor Mužů
Miners Kladno 6
Fulleros de la Habana 7
středa 8. července 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 0
Eagles Praha 17
sobota 11. července 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 11
Blesk Jablonec 6

Blesk Jablonec 7
Miners Kladno 4
pondělí 13. července 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 4
Tempo Praha 5
U11 - Severozápadní přebor U11
Eagles Praha B 1
Miners Kladno 19
úterý 14. července 2020
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 9
SK Kotlářka Praha 13
středa 15. července 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 21
Céčko Praha 11
čtvrtek 16. července 2020
U15 - Severozápadní přebor U15
Kotlářka Praha 9
Miners Kladno 4

Kotlářka Praha B 0
Miners Kladno 3
středa 22. července 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Old Boys 7
Miners Kladno 17
pondělí 27. července 2020
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 16
Red Crayfish 15

srpen 2020

Tento měsíc jsme nehráli žádný zápas.